2019 жылғы 28 ақпан.

"HAPPY ENGLISH" үйірмесінің тәрбиеленушілері ағылшын тілінен 2019 қысқы маусымы "Инфоурок" Халықаралық олимпиадасына қатысты. Үйірменің 34 тәрбиеленушісі олимпиада шеңберінен өтті. Оның ішінде 12 оқушы диплом алып (1, 2 және 3 орын), 22 оқушы сертификатпен марапатталды.

2019 жылғы 21 наурыз.

"HAPPY ENGLISH" үйірмесінің тәрбиеленушілері ағылшын тілінен халықаралық олимпиадаға қатысты. Қашықтық олимпиада 1-11 сыныптар үшін өткізілді. Үйірменің барлық 29 тәрбиеленушісі (1-6 сыныптар) олимпиададан өтті. Оның ішінде 4 оқушы диплом алып (2 және 3 орын), ал қалған 25 оқушы қатысқаны туралы сертификат алды. Педагог Лахова Ж.Н. ағылшын тілінен халықаралық олимпиаданы өткізуге белсенді қатысқаны үшін сертификат және алғыс хатпен марапатталды. Жобасының ұйымдастырушысы "Школа талантливого учителя" ЦРТ "Мега Талант".

2019 жылғы 29 сәуір.

"HAPPY ENGLISH" үйірмесінің тәрбиеленушілері ағылшын тілінен "көктем маусымы" атты Бүкілресейлік олимпиадаға қатысты. Олимпиададан барлығы 11 бала өтті. Оның ішінде 8 оқушы диплом алып (2 және 3 орын), ал қалған оқушылар қатысқаны туралы сертификат алды. Сонымен қатар балалар "Ағылшын тілі күні" конкурсына қатысты. Барлық балалар сертификат және дипломмен марапатталып, Мега-Талант атынан ата-аналарға алғыс хат берілді. Педагог Лахова Ж.Н. ағылшын тілі пәнінен олимпиадаға белсенді қатысқаны үшін куәлік пен алғыс алды. "Жобасының ұйымдастырушысы "Школа талантливого учителя" ЦРТ "Мега Талант".

2019 жылғы 16 мамыр.

"HAPPY ENGLISH" үйірмесінің тәрбиеленушілері ағылшын тілінен 2019 көктемгі маусымы "Инфоурок" Халықаралық олимпиадасына қатысты. Қашықтық олимпиада 2-11 сыныптар үшін өткізілді. "Happy English" үйірмесінің барлық тәрбиеленушілері олимпиададан өту үшін кодтар алды. Үйірменің 23 тәрбиеленушісі (3-сыныптан 6-сыныпқа дейін) олимпиададан өтті. Оның ішінде 12 оқушысы диплом алып (1, 2 және 3 орын), ал қалған балалар сертификатпен марапатталды.